У Бразилії план посіву кукурудзи сафрінія виконано на 46%
За даними моніторингу Conab, у Бразилії сівбу кукурудзи сафрінья виконано на 46% площ від плану (+11% за тиждень), тоді як роком раніше посівну було проведено на 20% запланованих площ.
У той самий час експерти відзначають уповільнення темпів проведення посівної в штаті Мату-Гросу через дощі, а також у Мату-Гросу-ду-Сул через їхню відсутність.
Крім цього, аграрії країни продовжують збирання кукурудзи першого врожаю: до звітної дати обмолочено 20% посівів від плану (+2% за тиждень), що відповідає торішньому результату. Зокрема, в штаті Ріу-Гранде-ду-Сул, де внаслідок тривалого періоду посухи потенціал виробництва зазначеної культури скоротився більш ніж у 2 рази від початкових очікувань, її зібрано на 54% площ від плану (+6% за тиждень) у порівнянні з 50% роком раніше.
Читайте також
СПЕКА В УКРАЇНІ. Що буде з урожаєм кукурудзи?
Туреччина на 2027 рік відкриває імпортну квоту для соняшнику та соняшникової олії
Україна в 2025/26 МР експортувала майже 37,5 млн тонн зерна
УкрАгроКонсалт консультує бізнес у проєктах власної енергогенерації
Екстремальна спека у Франції призвела до втрати близько 30% врожаю кукурудзи
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом