Аграрії Рівненської області відправили до Києва шість вагонів пшениці
Аграрії Рівненської області відправили до Києва 6 вагонів зерна пшениці. Все для того, щоб забезпечити хлібом українських військових і жителів столиці.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Рівненської ОДА.
Агропідприємства Рівненської області скооперувалися і відправили до столиці шість вагонів з пшеницею, яку використовують для випікання хлібобулочних виробів. Хліб направлять військовим, а також жителям столиці. Крім того, у всьому Рівненському регіоні на максимальні потужності переведено виробництво борошна, хліба, молочних і м’ясних продуктів.
Нагадаємо, з початку вторгнення Росії 24 лютого Україна перейшла на воєнний стан.
Читайте також
У США швидкими темпами йдуть жнива озимої пшениці
Земельний банк ТАС Агро збільшать на 20-25 тис. га
Пшениця, кукурудза та соя на CBOT подешевшали у понеділок
Кернел про нові тарифи УЗ: Для прибуткових вантажів індексація не має перевищувати...
Площа посівів сої у Бразилії на 2026/27 МР знову зросте
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом