Перевалка рослинних олій у чорноморських портах

Україна з року в рік демонструє стрімке зростання виробництва та експорту олії. Левова частка експорту олії перевалюється через чорноморські порти. З 2015 по 2019 рік ця перевалка у морських портах зросла у півтора рази – до 6,7 млн тонн. У 2019/20 сезоні взагалі було перевалено рекордну кількість рослинної олії. Це стало можливим завдяки будівництву нових перевалочних терміналів.

На думку УкрАгроКонсалт, сектор переробки та перевалки рослинних олій у чорноморських портах України збереже свою інвестиційну привабливість і у найближчі 5 років.

Більше того, на нашу думку, найближчим часом на нас чекають не менш значущі угоди та проєкти.

У нашому комплексному дослідженні Ви отримаєте всю необхідну інформацію про основні тенденції виробництва, експорту, перевалки олії. Буде надано якісний аналіз всього ланцюжка від постачання сировини на ОЕЗ до перевалки олії у чорноморських портах.

Які нові потужності планується ввести в дію і як це вплине на частки основних гравців жироолійної галузі.

Аналітичне дослідження

В аналітичному дослідженні «Перевалка рослинних олій у Чорноморських портах» надано поглиблений аналіз поточних тенденцій та подій аграрного ринку. Дано довгостроковий прогноз розвитку внутрішнього ринку до 2027 року.

В рамках цього аналітичного дослідження УкрАгроКонсалт надав детальний аналіз українського ринку рослинних олій. Показано основні тенденції розвитку ринку олії, баланси попиту та пропозиції, а також можливості подальшого розвитку.

Аналітичне дослідження отримає аналіз розвитку виробництва, експорту та споживання в розрізі регіонів, компаній та країн. Надано також обсяги перевалки рослинних олій у Чорноморських портах, рейтинг виробників та експортерів. У дослідженні є: загальна характеристика потужностей, проєкти з будівництва та розширення існуючих потужностей, класифікація портів та терміналів з перевалки олій наливом, перевалка рослинної олії в контейнерах за видами упаковки: флексітанк, бутильована.

Дослідження «Перевалка рослинних олій у Чорноморських портах» включає статистичну базу даних, що дають повну картину розвитку ринку рослинних олій (соняшникова олія, ріпакова олія, соєва олія) за необхідний період (виробництво, експорт, споживання) в розрізі регіонів, компаній та країн, обсяги перевалки у Чорноморських портах, рейтинг експортерів, оцінка ємності внутрішнього ринку.

У базовому варіанті дослідження інформація подається в динаміці за 3-5 років відповідно до змісту, вказаного на сайті. Однак, у разі потреби, до структури дослідження можуть бути внесені зміни відповідно до побажань замовника.

ЗМІСТ:

Україна. Виробництво рослинних олій

Динаміка виробництва рослинних олій за 3 роки

Обсяги виробництва рослинних олій за видами (соняшникова, соєва, ріпакова)

Обсяги виробництва за ступенем обробки (сира, рафінована)

Рейтинг основних виробників рослинних олій, їх частки

Експорт рослинних олій

Динаміка експорту рослинних олій за 3 роки

Обсяги експорту рослинних за видом (соняшникова, в т. ч. високоолеїнова, соєва, ріпакова)

Обсяги експорту за ступенем обробки (сира, рафінована, бутильована)

Рейтинг основних експортерів рослинних олій, їх частки

Географія експорту

Рейтинг основних імпортерів рослинних олій, їх частки

Перевалка рослинних олій у портах

Загальна характеристика потужностей, класифікація портів та терміналів з перевалки олій наливом

Динаміка експорту рослинної олії через порти та тенденції завантаження портових потужностей

Основні оператори в портах, експортери та термінали, що використовуються ними.

Структура наливного тоннажу при експорті олії з України

Перевалка рослинної олії в контейнерах за видами упаковки: флексітанк, бутильована

Проєкти з будівництва та розширення існуючих потужностей

Баланси попиту та пропозиції рослинних олій (2022/23-2024/25МГ) прогноз на 2025/26 МГ

 

Ця робота є стандартною. Компанія УкрАгроКонсалт готова підготувати індивідуальне дослідження на Ваш персональний запит.

Будь-яке дослідження може бути розширено за додатковими критеріями. Крім того, існує можливість купівлі лише статистичної частини (Бази даних) у форматі EXL без аналітики та прогнозів.

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!