Житомирщина завершує обмолот сої та гречки
Сільгоспвиробники Житомирської області обмолотили 98% площ, засіяних гречкою. Загальний вихід склав 23,8 тис. т з урожайністю 11,9 ц/га.
Про це говориться у повідомленні Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА.
Крім того, на Житомирщині соняшник уже обмолочено на 78% засіяних площ, загальний вихід склав 216 тис. т. Урожайність — 22,5 ц/га.
«Щодо сої, то у її зборі область також показала непогані результати. 95% площ уже дали свій урожай. Загальний вихід сої склав 308,7 тис. т із середньою урожайністю 22 ц/га», — додали в ОВА.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
У Польщі порівняли вступ України до ЄС із власним: такі самі побоювання колись мал...
Індонезія робить ставку на пальмову олію для досягнення енергетичної незалежності
Українська кукурудза зберігає конкурентні позиції у країнах Південної Європи та Се...
У січні-травні ц.р. Грузія скоротила імпорт пшениці на 7%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом