Болгарія поділиться з Україною списком компаній-порушників експорту зерна

Джерело:  Дзеркало тижня
Болгарія

Україна отримає від Болгарії перелік компаній, які порушують умови ліцензування українського зерна, повідомляється на сайті Мінсільгоспу Болгарії. Про це домовилися міністр сільського господарства та продовольства Болгарії Кирило Ватєв із міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольського. Обидві сторони хочуть припинити порушення режиму ліцензування на експорт насіння соняшнику, ріпаку, кукурудзи та пшениці, запровадженого українською стороною.

Микола Сольський нагадав, що за рішенням українського уряду компанії, які здійснюють перерваний транзит, втратить право на експорт на шість місяців.

У свою чергу Кирило Ватєв наголосив, що Болгарія надає максимальну допомогу транзиту української продукції, і додав, що режим ліцензування працює дуже добре і його не слід змінювати. Він наголосив, що Мінсільгосп Болгарії захищає інтереси болгарських фермерів.

Міністри також обговорили оперативні дані щодо експорту з України круп, сухого молока, меду та олії, а також домовилися про продовження обміну даними з торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Позначки:, , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!