Рівень виробництва твердої червонозернової озимої пшениці у США може відновитися
Обнадійливі умови на початку сезону та сприятливий довгостроковий прогноз свідчать про те, що нещодавно посіяний у США врожай твердої червонозернової озимої пшениці (HRW) може відновити рівень виробництва після невдалих років.
Урожай HRW, на який припадає майже 40% загального виробництва пшениці в США, упродовж останніх трьох років пошкоджувався через посуху, спричинену Ла-Нінья, на південних рівнинах, у результаті чого кінцеві запаси HRW досягли найнижчого рівня за 15 років.
Але умови починають покращуватися на тлі посилення Ель-Ніньйо, який зазвичай приносить більшу кількість опадів і більш помірну температуру на південних рівнинах.
Довгострокова перспектива врожаю також багатообіцяюча. Прогнозні дані Gro на 2024 рік вказують на більшу кількість опадів і нижчу температуру в критичні весняні місяці, ніж у минулі роки, хоча прогнози далекого майбутнього містять високий ступінь невизначеності.
Читайте також
Українська пшениця 2026/27: експортні можливості на тлі цінового тиску
Високий попит і стабільні площі підтримують ринок соняшника Румунії
Євросоюз спростить правила маркування хімічних речовин і добрив
Низька рентабельність може стримати продажі пшениці нового врожаю
Індія закликає фермерів переходити на менш вибагливі до вологи культури через нест...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом