На Волині розпочалися жнива: аграрії збирають озимий ячмінь
На Волині з 28 червня розпочалися жнива. Сільгоспвиробники області розпочали збирати озимий ячмінь.
Про це повідомив начальник обласної військової облдержадміністрації Юрій Погуляйко на своїй сторінці у фейсбуці.
З його слів, цьому сприяла сонячна і тепла погода, за таких же сприятливих умов з наступного тижня жнива перейдуть в активну фазу. Спочатку фермери молотитимуть озимий ріпак, а згодом озиму пшеницю та інші зернові та зернобобові культури.
Загалом цьогоріч планують зібрати 280,5 тисяч гектарів зернових культур. З них 140,5 тисяч гектарів — озимі культури, а 140 тисяч — ярі зернові.
Ранні зернові культури в області засіяно на площі 221,5 тисяч гектарів. З них:
- 132 тис. га пшениця,
- 13 тис. га жита,
- 32,1 тис. га ячменю,
- 36 тис. га вівса.
Крім того, молотитимуть: соняшник – 32 тис. га, соя – 68 тис. га, кукурудза – 55 тис. га, гречка – 3 тис. га та просо – 1 тис. га.
Читайте також
Найбільша молочна ферма ЄС у Румунії планує подвоїти виробництво молока до 2030 року
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Вантажні тарифи Укрзалізниці пропонують підвищити на 30% вже з 1 серпня
Узбекистан обійшов Казахстан в експорті борошна, переробляючи казахстанське зерно
Прогнози рекордного врожаю соняшнику у 2026/27 МР поки не впливають на ціни в Україні
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом