На Рівненщині вже обмолотили майже половину озимого ячменю
Сільгоспвиробники Рівненщини вже обмолотили 45% озимого ячменю. Цього тижня почнуть збирати пшеницю та ріпак.
Про це говориться у повідомленні Рівненської ОВА.
Загалом жнивуватимуть на 251 тис. га земель.
«Тепла погода у травні дозволила розпочати жнива на 2-3 тижні раніше…Для роботи з ранніми зерновими культурами задіють понад 3 тис. комбайнів», – повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Потужність складів для зберігання зібраного врожаю на Рівненщині — 1,3 млн тонн.
Читайте також
Найбільша молочна ферма ЄС у Румунії планує подвоїти виробництво молока до 2030 року
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Вантажні тарифи Укрзалізниці пропонують підвищити на 30% вже з 1 серпня
Узбекистан обійшов Казахстан в експорті борошна, переробляючи казахстанське зерно
Прогнози рекордного врожаю соняшнику у 2026/27 МР поки не впливають на ціни в Україні
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом