На Полтавщині підживлюють озимину
На сільськогосподарських угіддях Полтавської області виконують весняно-польові роботи, зокрема, щодо озимих культур. Про це Суспільному повідомив заступник директора обласного департаменту агропромислового розвитку Олег Палій.
За його словами, нині у регіоні підживлюють озимі культури – вносять добрива. Влітку за потреби також можуть обробляти препаратами проти хвороб.
Загалом на Полтавщині під озимі культури відведено 228 тисяч гектарів площ, це приблизно на тому ж рівні, що й торік. Посіяні, зокрема:
- пшениця;
- ячмінь;
- жито;
- ріпак.
70–80 % – це добрий стан, а решта у задовільному стані. Перезимували добре.
Крім того, за словами Олега Палія, нині аграрії також готують ґрунт під посів ярих культур.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом