На Київщині намолотили перші 800 тонн ячменю
Аграрії Білоцерківського району першими на Київщині розпочали збирання озимого ячменю. Про це говориться у повідомленні Управління агропромислового розвитку Київської ОВА.
«Наразі жнива провели на площі 200 га. Намололи 800 т зерна з урожайністю 40 ц/га. Також згодом розпочнуть збирання озимого ріпаку, озимої пшениці та гороху», — зазначають у відомстві.
Очікуваний валовий збір урожаю сільськогосподарських культур становитиме приблизно 4,5 млн т зерна. Для його належного зберігання на території області буде задіяно близько 60 елеваторів загальною потужністю 3 млн т.
Як повідомляли раніше, під урожай цього року в Київській області засіяли 1,16 млн га. Із них посіяли озимих на зерно 173,40 тис. га.
Читайте також
Україна оновлює план захисту зернового експорту – Зеленський
Висоцький спростував чутки про нові правила роботи морського коридору
Логістичні ризики в Чорному морі: оперативна експертна підтримка для агробізнесу
Пшениця продовжує липневе ралі на тлі ескалації в Чорному морі
Питання відновлення логістики перебуває на контролі Президента — Гетманцев
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом