На Черкащині вже розпочались жнива
Гарячий сезон збору врожаю розпочався на Черкащині. Першими вийшли в поле аграрії Черкаського та Уманського районів. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Як він розповів, аграрії почали обмолот озимого ячменю. Понад 250 га площі вже подолано.
– Також наші господарники розпочали збір гороху, – додав Ігор Табурець. – Уже намолотили 15,4 тонн. Побажаймо аграріям сприятливої погоди! І врожаїв – не менших за торішні. Дякуємо за працю нашим вартовим продовольчої безпеки!
Нагадаємо, минулоріч Черкащина увійшла у п’ятірку лідерів серед областей за урожайністю зернових культур. А загалом наші аграрії торік зібрали 4,6 млн тонн збіжжя.
Читайте також
Найбільша молочна ферма ЄС у Румунії планує подвоїти виробництво молока до 2030 року
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Вантажні тарифи Укрзалізниці пропонують підвищити на 30% вже з 1 серпня
Узбекистан обійшов Казахстан в експорті борошна, переробляючи казахстанське зерно
Прогнози рекордного врожаю соняшнику у 2026/27 МР поки не впливають на ціни в Україні
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом