Кукурудза та пшениця в Україні продовжують зниження під тиском міжнародних ринків

зерно гривна

На українському ринку ціни на кукурудзу продовжили ослаблення без підтримки з боку Чикаго та при помірному лайнапі. Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

«Оскільки американські біржі вчора не працювали, оновлення котирувань не було. У центрі уваги ринку залишається погода в Південній Америці, де з’явились певні опади. Проте наразі та кількість, яку показують погодні прогнози не зможуть суттєво врятувати ситуацію після тривалої посухи останніх тижнів», — прокоментували аналітики.

За словами експертів, ціни на українському ринку пшениці продовжують зниження під тиском міжнародних ринків.

Зазначається, що учора, у зв’язку зі святковим днем в США, американські біржі не працювали. Без підтримки з боку Чикаго березневий ф’ючерс на європейську пшеницю зріс на €2,25 т на новинах про появу тендерної активності з боку імпортерів.

Експорт пшениці з Росії з початку сезону досяг 22,7 млн т і відстає від динаміки минулого року на 18%.
Японія планує закупити на тендері 74 тис. т фуражної пшениці.

Нагадаємо, що для аграріїв на 2022 р. — настав період зростання прибутку постачальників високих технологій. У 2020 та 2021 рр. спостерігався стрибок маржі у фермерів — виробників зерна та олійних. Проте зараз маржа росте саме у постачальників високих аграрних технологій — насіння, добрив, хімії тощо. У сегменті ресурсів ринок покупця 2020 р. круто змінився ринком продавця у 2021 році.

 

Latifundist

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox