Кукурудза Агротрейд залишиться в полі до зими

Джерело:  AgroPortal.ua
кукурудза жнива

Група «Агротрейд» розпочала збирання соняшнику, але заважають дощі. Про це говориться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook.

Зазначається, що аграрії зібрали врожай з 300 га у Сумській та Чернігівській областях. Роботи суттєво уповільнюються через опади, які спостерігаються в усіх регіонах, де працює компанія. Однак, за словами директора агропромислового департаменту «Агротрейд» Олександра Овсяника, вже можна стверджувати, що якість зібраного зерна відмінна.

«З огляду на погоду, закінчити жнива соняшнику ми плануємо до листопада. Щодо кукурудзи, то на деяких кластерах посіви залишаться на полях до зими», — повідомив Овсяник.

Загалом аграрії мають зібрати цього року ще 10 тис. га соняшнику та 15,5 тис. га кукурудзи.

Для довідки: група «Агротрейд» — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. т.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox