Індія зіткнулася з викликами у виробництві пшениці через кліматичні зміни

Виробництво пшениці в Індії очікується на рівні минулого року, що посилює тиск на уряд у питанні скасування чи зниження імпортних мит для відновлення запасів, що перебувають на мінімумі більш як за десятиліття. Про це пише Bloomberg.
Згідно з опитуванням інформагентства, урожай пшениці цього року складе близько 106 мільйонів тонн, що відповідає рівню минулого сезону. Однак ці цифри нижчі за прогноз Федерації мукомолів Індії, що очікує 110 мільйонів тонн.
Збирання ранніх зернових уже почалося в центральних регіонах Індії, але в північних частинах країни зростаючі температури можуть загрожувати врожаю пізніх сортів, як зазначили мукомоли на конференції в Гоа.
Споживачі вже мають труднощі через зростання цін на пшеницю, які на початку березня були майже на 8% вищими, ніж роком раніше. Зниження врожаю ускладнить завдання збільшення запасів у країні.
Уряд має намір закупити 31 мільйон тонн цьогорічного врожаю для соціальних програм. Однак, за словами президента федерації борошномелів, для зняття напруженості із запасами можливе зниження імпортних мит для ввезення 2-3 мільйонів тонн пшениці до південних регіонів країни.
Найближчими місяцями очікуються вищі температури після другого найтеплішого лютого за більш як сторіччя, як повідомляє національне метеорологічне агентство. Минулого року влада була змушена заборонити експорт пшениці після аномально спекотного березня.
Тим не менш, в деяких регіонах спостерігаються більш прохолодні ночі та зниження максимальних температур, що може допомогти фермерам. Близько 85% посівних площ засіяно сортами зерна, стійкими до високих температур.
Читайте також
ОНОВЛЕНО ДАНІ ПО ЯРИМ КУЛЬТУРАМ! Україна: Прогноз посівних площ та врожаю зернових...
Україна здатна розширити експорт цукру на ринки Африки та Близького Сходу
Польські фермери вийдуть на протест: висувають 5 вимог, включаючи зупинку імпорту ...
Затверджено порядок функціонування Державного аграрного реєстру
Перемир’я у торговельній війні не поверне американським фермерам китайський ринок сої
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом