Експорт сухого молока не припиняється
Попри війну, в Україні зростає виробництво молока і його треба переробляти. Суттєво збільшити випуск свіжих молокопродуктів, сиру чи сирних продуктів немає можливості. Тому молоко-сировину необхідно сушити чи то в незбираному вигляді, чи в парі сухе знежирене молоко + масло, або ж казеїн + масло.
Незбираного сухого молока зараз випускають мало з ряду причин. Один з основних заводів з такою спеціалізацією зараз в окупації. Обмежений внутрішній попит через те, що не всі кондитери повністю відновили роботу. З експортом такі ж само проблеми, які мають виробники інших товарів.
Але в квітні пропозиція СНМ зросла і пропонують його недешево. Але загалом експорт СНМ залишається незначним.
У той же час виробники сухого знежиреного молока активізували пошук можливостей продавати товар на експорт. Маршрути експорту сухого молока транзитом через Європу ще до кінця не відпрацьовані і поки що вдається продавати тільки якщо є можливість подачі контейнерів.
Проте за рахунок поставок до ЄС експорт навіть в минулому місяці не припинився, з країни було вивезено 500-600 т СЗМ. Очікується, що у квітні показники експорту зростуть.
Читайте також
Продовжується реєстрація на BLACK SEA GRAIN.KYIV – Ранній Квиток діє до 31 січня!
Суха погода впливає на врожай кукурудзи в Аргентині
Попри нестабільність органічний сектор України залишається в топ-5 експортерів до ЄС
У портах спростили митні правила для контейнерних вантажів
Іспанія скорочує поставки апельсинів через низький урожай
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом