Бум розвитку альтернативних логістичних маршрутів

Джерело:  УкрАгроКонсалт
Автор:  Максим Харченко
фрахт
UkrAgroConsult

Автори статей:

Максим Харченко
Аналітик ринку логістики

Світ продовжує адаптуватись до змін в глобальній економіці та паузи епохи глобалізації. Багато традиційних логістичних ланцюгів були переглянуті після початку COVID-19 та подій 2022 року, що призвело до створення альтернативних маршрутів як в торгівлі енергоносіями, так і в аграрній сфері. УкрАгроКонсалт зробив добірку проєктів, які можуть вплинути на трейдинг агропродукцією в Чорноморському регіоні у середньостроковій перспективі.

  1. Греція та Болгарія готують залізничну альтернативу перевезенням через Босфор

Греція та Болгарія планує зробити вантажний залізничний коридор Sea2Sea, що з’єднає північну Грецію та Болгарію з румунським кордоном. Очікується, що через коридор щороку можна буде перевозити вантажів на €650 млн. Окрім цього коридор дозволить перемістити на залізницю значні обсяги морських вантажів із протоки Босфор. Контракти на будівництво будуть підписані у 2023 році, а роботи мають завершитися до 2027-2028 років.

Ринкові гравці відмічають, що з’єднання портів на Дунаї з Салонікським портом в Греції може значно вплинути на торгівлю сербським, румунським та болгарськім зерном.

Повна версія доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.

AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який об’єднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я, звітів, з історичними даними, а також інструменти обробки та завантаження даних.

Використовуйте аналітичні дані і підвищіть свою ефективність уже зараз!

Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів:

http://agrisupp.com/uk/register/1

Позначки:, , , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!