За тиждень ціни на моркву в Україні знизилися на 10%

Джерело:  EastFruit
морковь

Пропозиція коренеплодів нового урожаю на ринку збільшується, відповідно ціни поступово знижуються. Зокрема, цього тижня подешевшала морква. Утім, ціни на неї залишаються рекордними і значно вищими, ніж торік.

«Зокрема, зараз виробники декларують ціну на моркву на рівні 20-25 грн/кг ($0,55-0,68/кг), що в середньому на 10% дешевше, ніж наприкінці попереднього тижня. За словами ключових гравців ринку, це зниження відпускних цін пов’язане із сезонним зростанням пропозиції моркви», – зазначають аналітики EastFruit.

Так, станом на 2 серпня, практично у всіх регіонах країни йде збирання врожаю моркви середніх сортів. При цьому деякі господарства західних регіонів вже приступили до збирання пізніших сортів, внаслідок чого пропозиція цих коренеплодів на ринку збільшилася.

Наразі морква у 3,7 раза дорожча, ніж на початку серпня минулого року. Це пов’язано з окупацією південних регіонів, які були основними постачальниками ранньої моркви. Протягом найближчих тижнів пропозиція моркви на ринку зростатиме.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox