Виробництво рису в Південній Кореї знизиться в 2023-2024 роках майже на 3% до 3,6 млн тонн
Прогнозується, що виробництво рису в Південній Кореї знизиться в 2023-2024 маркетинговому році майже на 3% до 3,6 млн. тонн через скорочення посівних площ у відповідь на урядові стимули, які спонукають фермерів переходити на інші зернові культури, згідно зі звітом Глобальної сільськогосподарської інформаційної. мережі Іноземної сільськогосподарської служби (ФАС) Міністерства сільського господарства США
“У зв’язку з постійним зниженням споживання рису на душу населення, а також скороченням чисельності населення, уряд Кореї ввів стимули для фермерів щодо переходу з рису на інші культури, включаючи сою та пшеницю”, – повідомили у ФАС. «Крім того, уряд заохочує виробництво нового сорту рису, що підходить для використання в борошні (як замінник пшениці), щоб підвищити рівень самозабезпеченості продовольчим зерном».
Прогнозується, що виробництво пшениці виграє від цієї політики і цього року досягне 40-річного максимуму в 46 000 тонн, хоча воно все одно буде нижчим від мети уряду в 60 000 тонн. Очікується, що імпорт пшениці залишиться незмінним порівняно з попереднім роком і становитиме 4,5 мільйона тонн, тоді як споживання залишиться стабільним на рівні 4,1 мільйона тонн.
У ФАС заявили, що зростання попиту на пшеницю останніми роками в Південній Кореї зумовлене «зростаючою перевагою закусок і частування в західному стилі, які можна швидко з’їсти на ходу, таких як хліб та випічка, а не традиційні корейські страви на основі рису».
У звіті наголошується, що Південна Корея закуповує пшеницю у різноманітних постачальників. Примітно, що частка ринку східноєвропейської та російської фуражної пшениці в країні в 2022-2023 роках впала до 11% із 85% у попередньому році, тоді як її споживання з Австралії збільшилося з 15% до 69%.
Читайте також
Продовольча катастрофа. Американські вчені розповіли про наслідки блокади росіянам...
Молдова ввела нові правила для в’їзду
Нова «торгова війна» між США та Китаєм може припинити експорт американської сої на...
«НІБУЛОН» розпочав підживлення озимих
FAS прогнозує зростання виробництва олійних у ПАР на 27%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом