Весняна посівна в Одещині на фінішній прямій
Весняна посівна кампанія в Одеській області майже завершується. Соняшник вже посіяно на 1400 тисяч га, залишилося посіяти близько 100 тис. га кукурудзи. Повідомила Алла Стоянова, директорка Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА.
Вона, зокрема, зазначила, що цього року кампанія проходить більш-менш стабільно. Тому що минулого року відбулося руйнування всіх ланцюгів постачання. “На сьогодні вони всі відновлені. Є розуміння, де купувати насіння, наявне паливо.
Регіон забезпечений всіма ресурсами, і матеріальними, і людськими. Аграрний сектор відчуває себе добре, тим паче на фоні останніх опадів, які отримала Одещина, південь країни, дощі зазвичай не доходять до нас. Безумовно, аграрний настрій покращений”, – зауважила Алла Стоянова.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом