В США обмолочено 15% площ озимої пшениці
Станом на 18 червня аграрії США зібрали 15% озимої пшениці. Про це свідчать дані експертів USDA.
За тиждень сільгоспвиробники обмолотили 7% площ. Водночас темпам збору відстають від торішніх, у 2022 р. на звітну дату було зібрано 23%, в середньому за 5 років показник становив 20%.
Водночас експерти зафіксували погіршення стану посівів ярих культур. Так, на вказану дату у доброму та відмінному стані перебувало 55% посівів кукурудзи (-6% за тиждень; 70% — роком раніше), 54% сої (-5% за тиждень; 68%) та 51% ярої пшениці (-9% за тиждень; 59%).
Згідно з даними звіту експертів, станом на 18 червня в США завершилась посівна сої та ярої пшениці, соняшником засіяно 88% площ.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом