В Аргентині очікують збільшення врожаю сої та зниження кукурудзи у новому сезоні
Близько 48 млн тонн соєвих бобів можуть зібрати аргентинські сільгоспвиробники за підсумками 2022/23 маркетингового року. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на прогноз аналітиків Зернової Біржі Буенос-Айреса, які очікують на збільшення обсягів виробництва олійної в порівнянні з сезоном-2021/22 більш ніж на 15%.
Як зазначають експерти, зростання врожаю очікується після розширення посівних площ для сої за рахунок скорочення під іншими культурами, а саме – кукурудзою.
«Посівні площі під олійною можуть збільшитися на 400 тис. га, до 16,7 млн га, тоді як площі під кукурудзою – скоротитися з 7,7 до 7,5 млн га», – вважають аналітики.
Вони також наголошують, що виробництво кукурудзи може скоротитися до 50 млн тонн в 2022/23 МР проти 52 млн тонн в попередньому сезоні.
Валовий збір аргентинської пшениці через сильну посуху знизиться на 21,9% на рік — до 17,5 млн тонн.
Читайте також
Іран розглядав удар по українському порту у відповідь на атаку в Каспійському морі
Україна зробила новий крок до експорту сухого молока та м’яса птиці в Алжир
Бразилія стрімко скорочує відставання від Аргентини на світовому ринку соєвого шроту
Тваринницькі комплекси «Епіцентр Агро» наростили виробництво молока та м’яса
Перед осінньою посівною УкрАгроКонсалт оцінить перспективи ринку добрив та ЗЗР
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом