Український виробник ЗЗР виводить на ринок новий інсектицид
За повідомленням компанії ALFA Smart Agro, наданому УкрАгроКонсалт, Білоцерківський завод препаративних форм (БЗПФ) розпочав виробництво Логусу – новітнього інсектициду для захисту соняшнику та ріпаку, який був розроблений її науковцями
Інсектицид Логус поєднує дві діючі речовини: емамектин-бензоат (речовина природного походження) + альфа-циперметрин. Технологія виготовлення препарату є надзвичайно складною. Це пов’язано з особливостями самих компонентів, а також необхідністю дотримання критично високих температур в реакторі. Окрім того, тверді часточки суміші перемелюються до винятково малих розмірів, щоб забезпечити кращу біологічну активність препарату.
Розробникам Логусу вдалося розширити температурне вікно застосування продукту до рекордних показників: від +15°C до +35°C, що співпадає із періодом активного розвитку шкідників. При цьому, чим вищою є температура повітря – тим вищою є ефективність Логусу. Так, підвищення температури на 10°C (+25°C…+35°C) сприяє зростанню ефективності препарату у 5 (!) разів.
Нова розробка ALFA Smart Agro контролює шкідників на всіх стадіях розвитку: яйце, гусінь (личинка), імаго. Препарат контролює практично всі види шкідників, і особливо високу ефективність має проти лускокрилих (совки, молі тощо).
“Логус враховує і температуру повітря, і біологію шкідників. За результатами досліджень було встановлено, що при поєднанні емамектин-бензоату з альфа-циперметрином в одному продукті ще й проявляється синергізм. Тому Логус – це сучасне рішення, яке вже надходить до українських агровиробників”, – зазначає Сергій Кнечунас.
Старт виробництва Логусу на БЗПФ був запланований на кінець лютого 2022 року. Незважаючи на труднощі, викликані війною, компанія ALFA Smart Agro вважає своїм обов’язком розширяти виробництво продукції в Україні. Тому початок виробництва новітнього інсектициду – це не лише повернення до запланованих раніше процесів, але й сигнал про абсолютну впевненість компанії у перемозі України.
Читайте також
На експорт пішло майже 17,5 млн тонн зерна
ПАЕК розбудовує зрошувальну систему для поливу овочів
Індійські фермери скорочують площі під ріпаком через підвищення температури
Польські фермери погрожують протестами вздовж всього східного кордону у разі невик...
Стан озимих в «Агропросперіс» оцінюють здебільшого як задовільний
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом