Український виробник ЗЗР виводить на ринок новий інсектицид

Джерело:  УкрАгроКонсалт
СЗР
UkrAgroConsult

За повідомленням компанії ALFA Smart Agro, наданому УкрАгроКонсалт, Білоцерківський завод препаративних форм (БЗПФ) розпочав виробництво Логусу – новітнього інсектициду для захисту соняшнику та ріпаку, який був розроблений її науковцями

Інсектицид Логус поєднує дві діючі речовини: емамектин-бензоат (речовина природного походження) + альфа-циперметрин. Технологія виготовлення препарату є надзвичайно складною. Це пов’язано з особливостями самих компонентів, а також необхідністю дотримання критично високих температур в реакторі. Окрім того, тверді часточки суміші перемелюються до винятково малих розмірів, щоб забезпечити кращу біологічну активність препарату.

Розробникам Логусу вдалося розширити температурне вікно застосування продукту до рекордних показників: від +15°C до +35°C, що співпадає із періодом активного розвитку шкідників. При цьому, чим вищою є температура повітря – тим вищою є ефективність Логусу. Так, підвищення температури на 10°C (+25°C…+35°C) сприяє зростанню ефективності препарату у 5 (!) разів.

Нова розробка ALFA Smart Agro контролює шкідників на всіх стадіях розвитку: яйце, гусінь (личинка), імаго. Препарат контролює практично всі види шкідників, і особливо високу ефективність має проти лускокрилих (совки, молі тощо).

“Логус враховує і температуру повітря, і біологію шкідників. За результатами досліджень було встановлено, що при поєднанні емамектин-бензоату з альфа-циперметрином в одному продукті ще й проявляється синергізм. Тому Логус – це сучасне рішення, яке вже надходить до українських агровиробників”, – зазначає Сергій Кнечунас.

Старт виробництва Логусу на БЗПФ був запланований на кінець лютого 2022 року. Незважаючи на труднощі, викликані війною, компанія ALFA Smart Agro вважає своїм обов’язком розширяти виробництво продукції в Україні. Тому початок виробництва новітнього інсектициду – це не лише повернення до запланованих раніше процесів, але й сигнал про абсолютну впевненість компанії у перемозі України.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox