Українські молочарі користуються потенціалом ринку ЄС лише на 10-15%
Європейський ринок — це ринок споживання, який має великі фінансові можливості для закупівлі високоякісних продуктів.
Про це заявив голова наглядової ради «Ічнянського молочно-консервного комбінату» (ІМКК) Валентин Запорощук у коментарі Telegraf.
«На ринку ЄС уже знають українську молочку. Її там активно купують не лише українці, а і європейці», — розповідає він.
Валентин Запорощук зауважив, що ІМКК експортує продукцію до 10 європейських країн, а наразі опановує ринок Британії.
«Для розширення експансії українських молочних продуктів до ЄС Україна має великий потенціал. Наразі наші молочні підприємства використовують його лише на 10-15%, не більше», — вважає виробник.
Тому він бачить, що українським молочарям потрібно створювати нові продуктові позиції, яких сьогодні поки немає в ЄС, знайомити покупців із нашими традиційними продуктами, поліпшувати якість технологічних процесів та працювати над збільшенням термінів зберігання молочної продукції. У нас вони становлять 14-20 днів, в ЄС — до 30 днів. А це серйозні зміни на виробництві.
Читайте також
Втрата інвесторами трильйонів доларів на перегрітих ринках золота і срібла зменшит...
Ринок яблука цього сезону «стабільний та спокійний» — польський експортер
Ринок ріпаку заходить у міжсезонне затишшя
Світовий надлишок зерна змушує австралійських фермерів переходити на зберігання вр...
Порти Туреччини – тепер у LineUp звітах УкрАгроКонсалт!
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом