Українська Пожмашина вироблятиме машини для розмінування
Українська Пожмашина домовилася про співпрацю зі світовим лідером у виробництві машин для розмінування — данською Hydrema.
Гендиректор компанії Пожмашина Олег Авер’янов і генеральний директор данської компанії Hydrema Ян Вернер Єнсен підписали Меморандум про порозуміння, який передбачає локалізацію в Україні частини виробництва данської машини для розмінування HYDREMA910.
Про це йдеться в повідомленні компанії Пожмашина та заяві заступника голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського у Facebook.
Відповідну угоду сторони підписали на Ukrainе Recovery Conference 2023 у Лондоні.
Машина HYDREMA910 — давно стоїть на озброєнні країн НАТО і зарекомендувала себе якнайкраще в найгарячіших точках світу, зокрема в Афганістані.
«Ця угода сприятиме якнайшвидшому розмінуванню територій України. Сьогодні в нашій країні заміновано до 30% території, 8 млн. га сільгоспугідь… Завдяки виробництву, навчанню експлуатації та сервісному обслуговуванню безпосередньо в нашій державі – ми прискоримо темпи очищення», — зазначають у компанії Пожмашина.
Як зазначив Кисилевський, у разі замовлення від держави уряд Данії надасть фінансування, зокрема грантове, для забезпечення потреб українських служб у такій техніці.
«Це саме те відновлення, яке потрібне Україні. Зарубіжні партнери дають технології з розмінування — Україна надає виробничі потужності та людей. У виграші й іноземці, які отримують нові ринки збуту, й українці, для яких створюються нові робочі місця», — додав депутат.
Він підкреслив, що локалізація виробництва — ключова політика для відновлення економіки України.
У компанії наголосили, що локалізація виробництва, зберігання і створення робочих місць є ключовим пріоритетом для економічного зростання і післявоєнного відновлення країни.
Читайте також
Україна готова допомогти Сирії з недопущенням продовольчої кризи, – Зеленський
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
АГРОТРЕЙД вперше експортував пшеницю до Бангладеш
Скасовано Наказ №19 Одеської ОВА від 18.08.2023 року про регулювання експорту зерн...
У Німеччині запустять промислове виробництво клітинного культивованого молока
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом