Україна за будь-яких обставин залишатиметься на зерновому ринку

Джерело:  AgroTimes
Україна

У Женеві під час конференції Black Sea Grain Markets від UkrAgroConsult і GrainCom учасники активно торкалися теми продовольчої безпеки: її обговорювали в рамках Кернської групи СОТ та на закритих розмовах в форматі зеленої кімнати (inner sacrum СОТ).

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив заступник міністра економіки України – торговий представник України Тарас Качка.

За його словами, проблема потребує саме політичних рішень, то ж операція Ocean Shield в Аденській протоці дедалі частіше згадується в контексті проблеми розблокування українських портів.

«Але найкраща ілюстрація торгівлі зерном – це состав зерновозів в Захоні на угорсько-українському кордоні. Україна за будь-яких обставин залишатиметься на зерновому ринку. Це не мантра – це реальність», – зауважив Тарас Качка.

Він акцентував, що зусилля по спрощенню логістики між Україною і ЄС дадуть свої плоди.

«Але найголовніше – ми будемо на ринку доти, доки світ комерції буде живити потік зерна угодами. Тому скільки б політики не докладали зусиль найважливіше – це інтерес комерсантів до українського зерна. Торгівля врятує світ від голоду», – підсумував Тарас Качка.

Позначки:, , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox