Річка нам показала продуктивність у лютому 2023 року, оскільки переглядається експорт зерновим коридором, і дуже багато обсягів може знайти ліквідність тільки на Дунаї, тож експорт глибоководними портами фактично призупинився. Тому на сьогодні ми «розкачали» річкові перевезення до максимуму.
Україна «розкачала» річкові перевезення до максимуму
Незважаючи на те, що Мінінфраструктури має запит на продовження зернового коридору на 1 рік, який конче необхідний для нашого експорту, найоптимістичніше очікування — це ще одне продовження «зернової угоди» на 120 днів.
Таку думку висловив співвласник та операційний партнер компанії Barva Invest Богдан Костецький під час фермерського зльоту «Кооперація на 360°».
«росіяни хочуть, щоб їм дозволили прокачувати аміак аміакопровідом «Тольятті-Одеса» через порт «Південний». Ці побажання вони висловлюють не перший раз. росіяни намагатися користатися ситуацією, оскільки це один із небагатьох майданчиків, які в них залишився, де з ними ще розмовляють і щось від них очікують», — зазначає Богдан Костецький.
Він додає, що на Дунаї були встановлені рекордні показники експорту в серпні 2022 року, по глибокій воді — у вересні, по перевезенням залізницею — у листопаді. Протягом січня-лютого 2023 року експорт не досяг бажаного рівня.
Читайте також
Анонсовано програму конференції BLACK SEA GRAIN.EUROPE 2025
У січні зросли обсяги передачі зернових вантажів залізницею до Польщі та Румунії
Китай та низькі ціни на зерно підвищують перспективи експорту яловичини та курятин...
Британія створила базу даних для відстежування краденого українського зерна
Нова «торгова війна» між США та Китаєм може припинити експорт американської сої на...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом