Україна перейматиме досвід Японії для відновлення агросектору
Україна та Японія створять спільну робочу групу зі стратегії відновлення сільського господарства України.
Про це домовились заступник міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич під час зустрічі з генеральним директором Бюро з експорту та міжнародних справ Міністерства сільського, лісового господарства та рибальства Японії Мідзуно Мамайосі.
Як говориться у повідомленні Мінагрополітики, серед основних завдань українсько-японської групи буде:
- запозичення досвіду Японії для відновлення аграрного сектору України;
- розгляд конкретних заходів підтримки та співпраці з використанням японських технологій та активів;
- обмін інформацією для сприяння участі приватних компаній Японії у відбудові України.
Перше засідання робочої групи заплановано на кінець жовтня 2023 року.
Читайте також
Попит на українську кукурудзу залишається низьким, незважаючи на те, що квота на б...
Світові продажі тракторів зросли на 18% завдяки рекордному попиту в Індії
Прапор на Кінбурнській косі відкриває нові перспективи для Миколаївського порту
Переробники круп працюють над партнерськими програмами з аграріями
В Італії зростають площі під ріпаком, а виробники роблять ставку на органічний сег...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом