У польському Сеймі фермери розпочали сидячий страйк
У Сеймі Польщі фермери оголосили сидячий страйк, вимагаючи зустрічі із прем’єр-міністром країни Дональдом Туском.
Про це пише Onet.
Фермери заявили, що чекатимуть на прем’єр-міністра, скільки буде потрібно, навіть якщо їм доведеться ночувати в Сеймі. Протестувальник вимагають скасувати “зелену угоду”, а також згову переглянути умови імпорту агропродукції із України.
Проте заступник міністра сільського господарства Стефан Крайовський заявив, що Польща не може закривати кордон із Україною, оскільки товари нелише імпортуються, але й експортуються.
“Якщо ми хочемо експортувати продукцію в Україну, ми не можемо його (кордон-ред.) закрити. Тому що тоді закриття буде обопільним”, – сказав політик.
Він додав, що невідомо, чи Туск вийде до фермерів, оскільки це має бути його особистим рішенням.
Читайте також
Українська пшениця 2026/27: експортні можливості на тлі цінового тиску
Високий попит і стабільні площі підтримують ринок соняшника Румунії
Євросоюз спростить правила маркування хімічних речовин і добрив
Низька рентабельність може стримати продажі пшениці нового врожаю
Індія закликає фермерів переходити на менш вибагливі до вологи культури через нест...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом