У Мінагрополітики запевнили, що цьогоріч українці будуть повністю забезпечені вітчизняним цукром
У Міністерстві аграрної політики та продовольства прогнозують, що цього року в Україні може бути вироблено 1,1-1,2 млн т.
Про це сказав перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький під час пресконференції в Медіа Центрі Україна — Укрінформ.
“Урожайність (цукрового буряку – авт.) понад 500 центнерів на гектар дає нам можливість змоделювати виробництво цукру близько 1,1-1,2 млн т”, – зазначив він.
Висоцький додав, що внутрішнє споживання в Україні становить близько 1,150 млн т щорічно.
“Українці будуть повністю забезпечені вітчизняним цукром”, – наголосив урядовець.
Як повідомляв Укрінформ, станом на середину вересня в Україні вже накопано 334 тис. тонн цукрових буряків при врожайності 537 ц/га зі 6,2 тис. га (3,5% посівних площ).
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом