У Харківській області завершують збирання нового врожаю

Джерело:  Коментарі
сбор урожая

В умовах війни критично важливо виростити та зібрати врожай. Аграрії Харківщини додають максимальних зусиль, щоб зберегти та вкосити зерно. Наразі у Харківській області завершили збирання ранніх зернових і зернобобових культур. 1 млн. 218 тисяч тонн зерна нового врожаю вдалося виростити та зібрати аграріям Харківщини. Про це повідомляють “Коментарі. Харків” з посиланням на інформацію начальника ХОВА Олега Синєгубова.

Середня врожайність склала 37 ц/га. “Цього року жнива ранніх зернових проходили на площі 329 тис. га. Аграрії працювали у Богодухівському, Красноградському, Лозівському та частині Харківського і Чугуївського районів області”, – зазначив Олег Синєгубов. Зібрано: пшениці – 978 тис тонн, ячменю – 200 тис. тонн, вівса – 6 тис. тонн, жита – 2 тис. тонн., гороху – 23 тис. тонн.

Варто зазначити, що найбільший обсяг врожаю зібрали господарства Лозівського району, де зібрали понад 260 тисяч тонн.  Найкраще вродило у цьому році – у Богодухівському районі – 43 ц/га. “Дякую всім нашим героїчним аграріям, які у таких складних умовах виходять на поля і тримають свій фронт. Попри ворожі обстріли, жнива на Харківщині тривають.

Наразі збираємо урожай пізніх зернових – гречки та проса, а також технічних культур – соняшника і сої. Вже сіємо озимі зернові під урожай 2023 року”, – відмітив начальник ОВА.

Так, на сьогодні гречки зібрали на 64% площі із середньою урожайністю 15 ц/га, намолочено 3 тис. тонн. Проса зібрали на 20% площ із середньою врожайністю 32 ц/га, намолочено 3 тис. тонн. Крім того, завершили збір озимого ріпаку, намолочено 24 тис. тонн при середній урожайності 24 ц/га. Нагадаємо, що раніше “Коментарі

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox