США знижують мита на імпорт сільгосптехніки
Адміністрація президента США Дональда Трампа тимчасово знизить мита на імпорт сільськогосподарської та будівельної техніки, щоб простимулювати інвестиції та збільшити показники виробництва промислового сектору країни.
Ставка мита на імпорт цього обладнання зменшиться до 15% із 25%, йдеться у повідомленні Білого дому. Іноземні компанії зможуть претендувати на ще нижчу ставку мита — 10%, якщо їхнє обладнання містить щонайменше 85% американської сталі або алюмінію.
Зміни набудуть чинності 8 червня та діятимуть до кінця 2027 року.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
У 2026 році Ель-Ніньйо з ймовірністю 63% стане найпотужнішим за час спостережень
Умови першої декади червня для вегетації сільгоспкультур були задовільними
USDA покращив світові баланси олійних культур
Українські аграрії практично завершили весняну посівну кампанію
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом