Сівба озимих на Полтавщині завершилася раніше, попри збільшення площ
Цьогоріч на Полтавщині сівбу озимих завершили раніше. Разом з тим площі під цими культурами більші, ніж торік, – понад 238 тис. га. Із них пшениці – майже 95%.
Про це повідомив голова Полтавської ОВА Філіп Пронін на своєму Телеграм-каналі.
«Триває робота в полях. Уже намолотили 2,5 млн тонн зерна. Продовжують збирати буряк, сою, кукурудзу та соняшник. Останніх двох культур намолотили понад 1 млн тонн кожної. Врожайність кукурудзи вища, ніж торік, майже на тонну», – зазначив посадовець.
Нагадаємо, всього в Україні озимі зернові посіяли на 65% запланованих площ, а валовий збір зерна досягнув 57,6 млн тонн.
Читайте також
Українська кукурудза зберігає конкурентні позиції у країнах Південної Європи та Се...
У січні-травні ц.р. Грузія скоротила імпорт пшениці на 7%
Високий попит і стабільні площі підтримують ринок соняшника Румунії
Вступ України збільшить додану вартість в агросекторі ЄС лише на 4% – Rabobank
Agro Ukraine Week 2026: три дні, які об’єднали аграрну Україну
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом