Сезон у розпалі. Попри проблеми з урожайністю виноград дешевшає

Цього року сезон у виноградарів південних областей видався важким у багатьох аспектах. У лютому-березні не було змоги вчасно провести обрізку, оскільки робітники не могли дістатися на виноградники. Лише у квітні-травні господарства частинами отримували оплачені в січні ЗЗР та добрива.

propData.content.imageПро це AgroPortal.ua розповіла директор компанії «‎ВІН’С» Тетяна Шмаглюченко.

У господарстві вирощують 9 сортів винограду на 12 га, проте зрошується не вся площа, а також є дефіцит палива, що призвело до низької врожайності.

Найважчою була ситуація з паливом, тому не всі земельні роботи могли виконати. Повноцінно зрошення запустили вже у липні, і це не дозволило отримати обсяг урожаю звичної для нас якості. До того ж цьогоріч на півдні знову посуха. Останній продуктивний дощ у нашому регіоні був у березні, тому без зрошення врожайність і кондиції низькі. 

Інша ситуація видалася на Закарпатті, де погода сприяє дозріванню винограду. За словами виноградара Романа Гобана, сезон обійшовся без пізніх заморозків та літніх опадів.

На 20 сотках Роман Гобан вирощує 60 сортів винограду. Цього сезону планує зібрати 600-1000 кг урожаю.

propData.content.image«Цьогоріч погодні умови якоюсь мірою сприятливі для винограду, оскільки не було опадів, і виноград не хворів. Відповідно, були лише профілактичні обробки. Звісно, не вистачало вологи, тому без крапельного поливу не обійшлось. Добре пройшла і весна, пізніх заморозків не було», — розповідає Роман Гобан.

За його словами, ягоду він намагається зрізати перед реалізацією, тож від зрізу до споживача проходить 1-2 дні.

Більшість сортів у мене столові, тож і йдуть на стіл. Виноградник молодий, і це перший рік, коли більшість кущів вступили в нормальне плодоношення. Збуваю вирощену ягоду за замовленнями через Facebook, місцевих жителів, знайомих. Попит поки що є — на Закарпатті винограду хоч і багато, але він технічний. Столовий у промислових масштабах не дуже поширений і вирощується зазвичай у приватних домогосподарствах. У магазинах і супермаркетах здебільшого привозний виноград, а люди хочуть домашнього, місцевого.

Ціна на місцеву ягоду стартувала з 100-130 грн/кг. Роман Гобан говорить, що клімат у його регіоні не найтепліший для винограду, і за дозріванням він відстає на 2-3 тижні. Наразі ціна становить 60-80 грн, і виноградар сподівається, що нижче 50 грн вона не опуститься.

Тетяна Шмаглюченко відзначає, що вирощений виноград реалізовують у свіжому вигляді на місцевих гуртових ринках Одещини, працюють із деякими торговельними мережами, наприклад, з магазинами WineTime. Водночас уже третій рік доставляють свіжий виноград «Новою поштою» по всій Україні. А з невеликих грон безнасіннєвих сортів виготовляють родзинки та пастилу. Також у компанії є можливість охолоджувати та короткостроково зберігати врожай, тому тут виноградний сезон може тривати на місяць-півтора довше.

«Зараз також відчуваються наслідки зниження доходів українців, тож винограду немає в переліку найнеобхідніших продуктів. Крім того, нашою регіональною особливістю є розвиток туризму, і цьогоріч відсутність подорожуючих на узбережжі істотно впливає на обсяги продажів на місцевому ринку», — розповідає Тетяна Шмаглюченко.

Вона додає, що оптові ціни зараз залежно від якості та сортів варіюються від 20 до 65 грн/кг. На тепличний виноград ціни були вищими.

На гуртовому ринку «Шувар» (Львів) ціна на білий та темний виноград українського виробництва стартує з 30 грн\кг. З початку вересня спостерігається тенденція до зниження вартості ягоди.

Який врожай вдасться зібрати цього сезону, Тетяна Шмаглюченко поки прогнозувати не береться, оскільки через посуху не всі сорти якісно дозрівають.

Для тих, хто лише планує розпочати вирощування винограду, Роман Гобан радить спершу поспілкуватися з місцевими виробниками, підібрати сорти, які найкраще підходять для їхнього мікроклімату, за строками дозрівання, розпускання бруньок, чутливістю до хвороб, морозостійкістю. Важливо правильно вибрати місце для виноградника, визначитись зі схемою посадки, формуванням. Потрібно продумати, чим будуть оброблятись міжряддя. Також звернути увагу, чи буде можливість встановити крапельний полив.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox