Попри пізню сівбу в ІМК отримали дружні сходи озимої пшениці
На полях ІМК тривають систематичні спостереження і контроль за станом посівів озимих культур. Попри пізню сівбу в компанії отримали дружні сходи озимої пшениці адже наприкінці жовтня–початку листопада була достатньо тепла погода. Всі технологічні операції тут зробили правильно, щоб рослини добре перезимували.
Про це повідомили в компанії.
За словами директора з виробництва ІМК Миколи Пилипенка, наразі вегетація озимої пшениці припинилась. На площі близько 20 тис. га рослини перебувають у фазі кущення 3-4 листочки, а на площі близько 13 тис. га – 1-2 листки.
Усього під урожай 2023 року в ІМК посіяли 32,865 тис. га озимої пшениці.
«Наприкінці серпня почали сіяти площі, які знаходились під паром. Посів проводили зерном, відкаліброваним та протруєним на власних зерноочисних і протруювальних комплексах, з одночасним внесенням мінеральних добрив, щоб забезпечити дружні та своєчасні сходи озимої пшениці», – зазначив Микола Пилипенко.
За його словами, дощова та прохолодна погода в другій половині вересня не дала відсіятися в оптимальні строки, тож завершили посівну в середині жовтня. В цей час на площах близько 8 тис. га з раннім строком сівби вже почали проростати бур’яни, тож там довелося застосовувати страховий гербіцид, щоб уникнути конкуренції та пригнічення бур’янами рослин озимої пшениці.
Нагадаємо, Чернігівський кластер ІМК в кілька разів збільшив площі під озимою пшеницею. Прилуцький кластер ІМК також збільшив посівні площі під озимою пшеницею.
Читайте також
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Україна може заповнити ніші в ЄС після реструктуризації агровиробництва
Експорт пальмової олії у листопаді з Малайзії знизився на 5%
Україна виготовила понад 1 млн тонн цукру
Як менший врожай зернових вплине на аграрний експорт
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом