Польські виробники збувають яблука, щоб уникнути витрат на зберігання
Польські виробники яблук прагнуть продати їх якнайшвидше, щоб уникнути витрат на зберігання продукції. Про це розповів директор польського експортера яблук LVMG Grupa Аніруд Рамеш, пише Freshplaza.
«Загалом сезон яблук у Польщі розпочався на високій ноті. Якість фруктів виглядає дуже задовільною, з хорошими розмірами, формами, повним кольором і загалом приємним зовнішнім виглядом. Було багато можливостей купувати фрукти прямо з дерев. Це означало, що ми могли відразу почати упаковку та доставку нашим клієнтам на азійські ринки, а також запасатися фруктами експортної якості у великих кількостях», — розповідає експерт.
За його словами, виробництво яблук у Польщі має бути вищим цього року: «Обсяги, як завжди, виглядають рясними, але ще трохи зарано давати точні цифри про кількість, оскільки все ще є сорти, які потрібно зібрати повністю. Однак ми припускаємо, що це може бути збільшення кількості яблук приблизно на 5-10% порівняно з минулим сезоном, незважаючи на те, що деякі райони постраждали від заморозків та граду, що трохи знизило врожай».
Експортер розповідає, що витрати бізнесу в Польщі зростають, і ця проблема є актуальною для більшості європейських країн.
«Нестача робочої сили для збирання та сортування завжди була проблемою, і ця тенденція зберігається, особливо з початком війни в Україні, яка також різко збільшила рахунки за електроенергію. Це означає, що витрати на зберігання фруктів протягом більш тривалого періоду безперечно будуть вищими, і їх транспортування також коштуватиме дорожче через високі витрати на паливо. Але ці проблеми є по всій Європі, тож інші постачальники фруктів із Заходу теж зіштовхнуться з аналогічними проблемами», — впевнений Аніруд Рамеш.
Читайте також
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
АГРОТРЕЙД вперше експортував пшеницю до Бангладеш
Скасовано Наказ №19 Одеської ОВА від 18.08.2023 року про регулювання експорту зерн...
У Німеччині запустять промислове виробництво клітинного культивованого молока
Заблоковані судна «Нібулону» вийшли з портів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом