Пакистан прискорює продаж пшениці, щоб уникнути фінансових втрат

Міністр національної продовольчої безпеки Пакистану Рана Танвір Хуссейн закликав прискорити продаж запасів пшениці, щоб уникнути фінансових втрат для країни та підтримати фермерів і споживачів. Відповідні директиви були видані під час наради з питань управління запасами та процесом продажу пшениці напередодні надходження нового врожаю. Хуссейн наголосив, що зволікання з продажем може призвести до погіршення якості зерна та збитків для державної скарбниці.
У Пакистані посівна кампанія пшениці стартує в середині грудня, а основний етап збору врожаю триває з квітня до початку червня. Торік фермери неодноразово протестували через зниження цін на пшеницю, спричинене надмірним імпортом, який перевантажив місцевий ринок. Згідно з даними Бюро статистики Пакистану, сільське господарство забезпечує близько 24% ВВП країни та є найбільшим сектором економіки, зайнявши половину робочої сили.
Під час наради представники Пакистанської корпорації зберігання та обслуговування сільськогосподарської продукції (PASSCO) повідомили, що посилили координацію з різними агентствами та місцевими органами влади для прискорення процесу продажу пшениці. Вони запевнили, що вжили низку заходів для забезпечення прозорості, що дозволить фермерам і споживачам отримати вигоду від справедливих цін.
Міністр доручив PASSCO розробити ефективні політики для подолання адміністративних та фінансових викликів у майбутньому. Він також підтвердив готовність уряду підтримувати розвиток сільського господарства, забезпечувати продовольчу безпеку та сприяти добробуту фермерів.
Читайте також
Експорт м’якої пшениці з ЄС в сезоні 2024/25 знизився
Новий сезон уже диктує свої правила – чи готові Ви до них?
Експортне мито знову на столі розгляду: Україна переглядає 10% тариф на сою та ріпак
Зміни в глобальній торгівлі: що очікувати агросектору в 2025/26 сезоні?
Імпорт пальмової олії до Індії у червні зріс на 61%, досягнувши 11-місячного макси...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом