Німецькі фермери побоюються конкуренції від українців
Президент фермерів Йоахім Руквід різко застеріг від вступу України в ЄС. На його думку, цей крок буде означати «вихід» сімейного бізнесу в ЄС.
Про це пише видання Еuractiv.
Після того, як Комісія ЄС рекомендувала розпочати офіційні переговори про вступ з Україною минулого тижня, Руквід попередив на прес-конференції про майбутнє спільної сільськогосподарської політики ЄС (САП) у середу (15 листопада) про наслідки приєднання до аграрної економіки.
«Приєднання призведе до виходу сімейного сільського господарства в Європі. Це повинно залишатися позаду всіх політичних дискусій», — сказав президент Асоціації німецьких фермерів (DBV).
Руквід вказав на великий сільськогосподарський сектор України та той факт, що середня ферма в країні в рази більша, ніж у ЄС.
Таким чином, включення означатиме, що «сільське господарство буде інтегроване в ЄС, який має зовсім інші структури, аж до ферм у масштабі кількох 100 000 гектарів», підкреслив він.
Таким чином, спільна сільськогосподарська політика, що включає Україну, є «нездійсненною», якщо тільки це не відбувається за рахунок компаній у нинішніх країнах ЄС.
Читайте також
Переробники круп працюють над партнерськими програмами з аграріями
В Італії зростають площі під ріпаком, а виробники роблять ставку на органічний сег...
ІМК розраховує на заплановану врожайність та позитивно оцінює поточну цінову кон’ю...
Орієнтація Марокко на власну пшеницю стикається з проблемами якості та затримками ...
Світові ціни на сою тиснуть на український ринок: переробники вже знижують закупів...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом