На яблука в Польщі низький попит і низькі ціни

Джерело:  AgroTimes
яблоки

Запаси яблук у Польщі великі настільки, що не буде перерви між теперішнім та наступним сезоном. Багато іноземних ринків недоступні, внутрішній попит низький тому ціни невисокі. Про це повідомляє FreshPlaza.

Якуб Кравчик з компанії Appolonia розповів, що запаси яблук у Польщі все ще досить високі, настільки, що не буде перерви між нинішнім і наступним сезоном яблук.

«Обсяг доступних яблук ще досить великий, у деяких сортів доступність вища, ніж має бути. Найбільше нас турбують такі сорти, як Royal Gala, Red Jonaprince, Golden і Champion. Якщо труднощі з продажем триватимуть, ми продаватимемо ці сорти набагато довше, ніж зазвичай. На нашу думку, у липні та серпні у нас ще будуть запаси, тож, схоже, пори року не будуть мати перерви між одним та іншим», – сказав він.

Пак Кравчик зазначив, що два найбільших іноземних ринка нині недоступні: Білорусь та Єгипет. Ринок Західної Європи заповнений, а яблук тут купують менше, ніж раніше. На Близький Схід імпортується вузький діапазон специфікацій. Деякі виробники все ще продають свій товар до Індії, але коли з’являться яблука з південної півкулі, сезон для польських яблук в Азії закінчиться.

На внутрішньому ринку Польщі ціни суттєво не зросли, хоча збільшуються витрати на зберігання. Збільшення вартості лише відображає подорожчання доставки та пакування.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox