На Волині відновили польові роботи і завершують посів ярої пшениці
Аграрії на Волині відновили весняно-польові роботи, які на початку квітня були призупинені через погодні умови і підтоплення, – повідомив у telegram голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.
Наразі господарства завершують посів ярої пшениці. В області уже посіяно 97% від запланованого – 13 тисяч гектарів ярої пшениці.
Окрім того, аграрії посіяли:
- 20 тис. га (85%) ячменю,
- 29 тис. га (77%) вівса,
- 4 тис. га (53%) цукрових буряків,
- 2 тис. га (5%) соняшника.
Як зазначили в обласній адміністрації, також окремі господарства розпочали сіяти сою, а за сприятливих погодних умов стартує також посів кукурудзи.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом