На Волині гречкою планують засіяти 2 тис. га

Джерело:  Agravery.com
сев

На Волині господарства розпочали посів гречкихи та проса. Гречихою  планують засіяти 2 тис. га поля, а просом – 1,1 тис. га

Фермери Волинської області практично завершили сівбу зернових та олійних культур під урожай-2022. Про це 13 травня у своєму Telegram-каналі написав голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Він уточнив, що цього року аграрії Волині менше сіють технічних культур, основна ставка – на ярі зернові. Так, в області вже завершили сівбу ранніх ярих зернових культур, цукрових буряків, ярого ріпаку та соняшнику. Зокрема ярою пшеницею засіяно 16,1 тис. га, ячменем – 26 тис. га, вівсом – 38,6 тис. га, ярим ріпаком – 2 тис. га, соняшником – 36,4 тис. га цукровими буряками – 9 тис. га.

Наразі триває сівба кукурудзи, яка до звітної дати проведена на 58 тис. га, що становить 97% від запланованого, та сої – на 33 тис. га – 91%. «Також окремі господарства розпочали посів гречки та проса. Гречкою планують засіяти 2 тис. га поля, а просом – 1,1 тис. га», – додав Ю. Погуляйко.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox