На Волині активно тривають жнива
На Волині в активну фазу перейшли жнива. Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
Аграрії області розпочали жнивувати ранні зернові культури. Попри минулі дощі зібрано та вже обмолочено 14,8 тисяч гектарів зернових та зернобобових, намолочено 70,5 тисяч тонн нового врожаю.
З них:
- ячменю 36,9 тис. тонн при врожайності 52 ц/га;
- пшениці – 31,5 тис. тонн при врожайності 45 ц/га;
- гороху – 2,1 тис. тонн при врожайності 30 ц/га.
Також в області зібрали частину урожаю ріпаку, намолочено 43,4 тис. тонн при врожайності 31 ц/га.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Вантажні тарифи Укрзалізниці пропонують підвищити на 30% вже з 1 серпня
Узбекистан обійшов Казахстан в експорті борошна, переробляючи казахстанське зерно
Прогнози рекордного врожаю соняшнику у 2026/27 МР поки не впливають на ціни в Україні
Етанол посилює тиск на світовий ринок цукру
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом