На Рівненщині завершують збирання озимого ячменю
По всіх категоріях господарств планують зібрати 178 тисяч гектарів ранніх зернових – це пшениця, ячмінь, жито, тритикале, овес, горох.
Наразі завершують збирання озимого ячменю. Обмолотили близько 4,5 тисяч гектарів, що становить 98% посіяних площ, повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Розпочали збирання озимої пшениці та гороху.
Всього ранніх зернових обмолотили на площі 10,9 тисячі гектара (4% площі посівів). Стартувало збирання озимого ріпаку. Обмолочено 20% посіву.
Наявність у всіх категоріях господарств близько 3,3 тисячі комбайнів в області дозволяє провести жнива в оптимальні терміни – як по сільськогосподарських підприємствах, так і в особистих селянських господарствах.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом