На Прикарпатті стартувала весняна посівна кампанія
В Івано-Франківській області стартувала весняна посівна кампанія. Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині, передає ПІК.
На сьогодні сільськогосподарські підприємства області посіяли 1043 га зернових та зернобобових культур, зокрема:
- ярої пшениці – 474 га,
- ярого ячменю – 435 га,
- вівса – 110 га,
- гороху – 24 га.
“Загалом під урожай цього року планують засіяти понад 376 тис. га, що на 1 тис. га більше, ніж торік. Під зернові культури – 141,5 тис. га, що становить більше 37 % посівних площ. Ярі зернові та зернобобові – на площі більше 87 тис. га”, – зазначила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.
Технічними культурами засіяли понад 100 тис. га – майже 27 % посівних площ. Під посів овочевих культур та картоплі планують задіяти близько 73 тис. га, а це – понад 19 % усіх посівів.
Читайте також
Спека в Європі може посилити тиск на світовий ринок пшениці
Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур
СMK Group завершила придбання найбільшого сербського виробника рослинних олій Dija...
Ціни на пшеницю в Україні продовжують знижуватися, але біржові котирування зупинил...
Кенія робить ставку на цукрові заводи як нове джерело електроенергії та біопалива
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом