На Полтавщині аграрії завершують жнива та посів озимих культур
В Полтавській області намолотили більше 2,2 млн тонн зерна та зібрали понад 1 млн тонн соняшнику
На Полтавщині аграрії завершують жнива та посів озимих культур. Про хід збирання пізніх зернових в області повідомив новопризначений начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін у своєму телеграм-каналі.
— Аграрії Полтавщини перетнули екватор збирання зернових. Намолотили більше 2,2 млн тонн зерна. Крім того, зібрали понад 1 млн тонн соняшнику і 600 тис. тонн сої. Збір цих двох культур закінчують. Наразі аграрії молотять кукурудзу, збирають цукровий буряк. Завершують посів озимих культур. Площі під ними — на рівні минулого року.
Дякуємо всім, хто щоденно працює в полях. Робить свій внесок у забезпечення продовольчої безпеки. Дбає про новий урожай. Слава Україні! — написав очільник Полтавської ОВА.
Читайте також
Проблеми з паливом загрожують рентабельності вирощування зернових культур у рф
Уряд розширив державну підтримку для вівчарства, козівництва та будівництва ферм
Індія може на роки припинити експорт цукру через Ель-Ніньйо та зростання попиту на...
Посилено вимоги до агропідприємств для отримання критичного статусу
У середу соя, пшениця та кукурудза в Чикаго подешевшали, у Парижі подорожчали
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом