На Львівщині завершено сівбу цукрових буряків

Джерело:  https://agravery.com/
сахарная свекла

У Львівській області аграрії завершили посівну цукрових буряків, якими під урожай-2022 засіяно 15,8 тис. га (+11,3%, або 1,6 тис. га до минулорічного показника).

Про це повідомили на офіційній сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації у мережі Facebook.

«Цьогоріч умови для проведення посіву є надто складними, але аграрії стараються посіяти у визначені технологічні терміни. А результатом вчасного посіву є високі врожаї та реалізація вирощеної продукції на переробні заводи. Основним ринком збуту цукрового буряку-сирцю є Радехівський цукровий завод, який в області є єдиним з виробництва цукру», – зазначила Тетяна Гетьман, директорка департаменту.

Згідно з даними Держстату, у минулому році Львівщина зібрала 848,5 тис. тонн цукрових буряків з врожайністю 597 ц/га. За площами сівби та обсягами виробництва цукрових буряків область посідає 7 місце серед областей України. Загалом за останні 5 років виробництво цієї культури в області збільшилось на 9,2%.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox