На Херсонщині на розмінованій площі у 32 тисячі гектарів йде посівна — ОВА
На зараз 32 тисячі гектар сільськогосподарського призначення розміновані, на цій території аграрії на Херсонщині намагаються вести посівну, заявив в телемарафоні “Єдині новини” голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
За його словами знешкоджено 68 тисяч вибухово небезпечних предметів. На Херсонщині працюють комплекси дистанційного розмінування.
“Ми перші, хто отримав такі комплекси для розмінування. Вони вже працюють місяць на території Херсонської області, ефективність в полях дуже висока. Комплекси розміновують в десять разів швидше ніж людський ресурс. Зараз вони працюють в чорнобаївській громаді”, — повідомив Прокудін.
Раніше на пресконференції голова ОВА заявив, якщо розмінування Херсонської області йтиме такими темпами як зараз, то на повне очищення області знадобиться років 10-15.
В телемарафоні “Єдині новини” речник Нацгвардії Руслан Музичук повідомив, для очищення території Херсонської області від залишених російськими військами мін та снарядів сапери Нацгвардії України почнуть застосовувати комплекс дистанційного розмінування.
Читайте також
Україна оновлює план захисту зернового експорту – Зеленський
Висоцький спростував чутки про нові правила роботи морського коридору
Логістичні ризики в Чорному морі: оперативна експертна підтримка для агробізнесу
Пшениця продовжує липневе ралі на тлі ескалації в Чорному морі
Питання відновлення логістики перебуває на контролі Президента — Гетманцев
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом