На Дніпропетровщині вже намолотити понад 1 млн тонн зернових та бобових
На Дніпропетровщині цьогоріч аграрії почали жнива раніше, ніж зазвичай, завдяки сприятливій погоді. Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак.
Він розповів, що у всіх районах області збирають ранні культури, зокрема ячмінь, пшеницю, ріпак. Аграрії вже приступили й до ярих – почали з гороху.
“Робота кипить. Вже встигли охопити понад 400 тисяч гектарів. Та намолотити понад 1 мільйон тонн зернових та бобових. Зібрали й 140 тисяч тонн ріпаку. Очікується завершення цих робіт у липні”, – відзвітував очільник ОДА.
За словами Лисака, наприкінці серпня перейдуть до соняшника та кукурудзи, а ще гречки та проса.
“Аграрії ведуть свою битву за врожай. Вже третій рік у надскладних умовах повномасштабної війни дбають про продовольчу безпеку. Дякую за це!” – наголосив Лисак.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Вантажні тарифи Укрзалізниці пропонують підвищити на 30% вже з 1 серпня
Узбекистан обійшов Казахстан в експорті борошна, переробляючи казахстанське зерно
Прогнози рекордного врожаю соняшнику у 2026/27 МР поки не впливають на ціни в Україні
Етанол посилює тиск на світовий ринок цукру
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом