На Дніпропетровщині сіють у дві зміни
Щоб надолужити пропущене через дощі, Дніпропетровські фермери інколи працюють у дві зміни. Сіють горох, пшеницю, ячмінь, кукурудзу і соняшник. Висаджують й овочі та картоплю.
Про це повідомляють у Дніпропетровській ОВА.
«Аби регіон був з врожаєм, наші аграрії працюють інколи у дві зміни, – зазначив перший заступник начальника обласної військової адміністрації Володимир Орлов. – Сіють горох, пшеницю, ячмінь та кукурудзу. Оброблено вже понад 136 тис гектарів. Це майже 35% від запланованого. Соняшником зайняли понад 55 тис гектарів землі. Площі, відведені під картоплю, також вже обробляють. Їх засадили на половину».
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом