На Черкащині у 2023 році саджатимуть більше сої та соняшнику
На Черкащині у 2023 році саджатимуть більше сої, соняшника та інших зернобобових культур. Про це Суспільному розповів начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
Зі слів посадовця, це пов’язано, перш за все, із ринковою структурою:
“Великі агрохолдинги зробили висновок, що вони мають посилити зусилля саме в посівах соняшнику, оскільки переробна галузь по виробництву соняшникової олії найефективніше спрацювала в експорті”.
Тому черкаські аграрії планують збільшити посіви соняшнику, сої, гороху, частково цукрового буряку.
“Я спілкувався з місцевими з аграріями. Вони нині акцентують на овочевому наборі. Це те, що вкрай необхідно, бо Херсонщина у цьому плані нині «здала» трохи через війну, тому маємо акцентувати на помідорах, огірках, буряках, моркві, цибулі”, — зазначив Ігор Табурець.
У зв’язку з цим є надія, що Черкащина в плані вирощування овочів стане на рівень вище, додав він.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом